anesia - komentarze


Hej,osobiście nie widzę powodu ,żeby pisać tę notkę,ale nie mam za bardzo co do roboty...Dzisiaj wyprawiam urodzinki,ale nie dla znajomych,tylko dla ciotek i tych innych...Tylko Danka przyjdzie i całe szczęście.Mam jakiś zły humor.Smutno mi tak jakoś. Sama nie wiem why.Żadna komedia mi nie pomagaNarazie ludzie,zaraz się popłaczę...bbuuuuuuuuuu

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.01.2005 :: 22:00 :: serv-pi.pro-internet.pl

to znowu ja

mam dla ciebie adres asi blogaska jak masz czas to zajrzyj: asiaaa7.eblog.pl papapap!!!!!!!!!!!1
17.01.2005 :: 21:59 :: serv-pi.pro-internet.pl

ola gda

Prosze cię tylko nie płacz bo mi się też zachce, a jak tam prezenciki mam nadzieje że tam troszke kasy to dostałaś :) blogasek ok i nowy szablonik super i pioseneczka też !!!!! pozdrowionka dla Danki Maksia Taty Mamy Detkewa Diany Tomka i innych których poznałam ?? :) kończe papatrki!!!!!!!!!!!! buziaczki na urodzinki 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam ...(dalej sama znasz) hahaha dobra kończe papapapapapapa
17.01.2005 :: 21:59 :: serv-pi.pro-internet.pl

ola gda

Prosze cię tylko nie płacz bo mi się też zachce, a jak tam prezenciki mam nadzieje że tam troszke kasy to dostałaś :) blogasek ok i nowy szablonik super i pioseneczka też !!!!! pozdrowionka dla Danki Maksia Taty Mamy Detkewa Diany Tomka i innych których poznałam ?? :) kończe papatrki!!!!!!!!!!!! buziaczki na urodzinki 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam ...(dalej sama znasz) hahaha dobra kończe papapapapapapa
Talk.pl :: Wróć