anesia - komentarze


Właśnie wróciłam z mediacji.Jutro przyjeżdżają Niemcy.Osobiście się cieszę z tego powodu...Mam przygotować z Kaśką plakat o konfliktach w szkole.Z tym może być trochę gorzej...I chyba się wkopałam.Jak szłam z Kaśką myć kubki po soku(jakimś takim bananowo-pomarańczowym...hyh)to trochę za dużo naładowałam tych kubków do zlewu,bo jeden spadł i mu się ucho urwało.Najgorsze jest to,że to są kubki nauczycieli...Kurde.No ale nic,może się jakoś wypre...Niedługo jadę do Gdańska,do mojej koleżanki-OliNarazie...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.02.2005 :: 09:18 :: gim9-sluza-cp.pro.gdansk.sint.pl

cześć właśnie mam informatykę i tak mi się nudzi więc piszę do ciebie wiesz co ci powiem zawsze wiedziałam że jesteś niezdarna i te kupki to potwierzdzają !! hahaha ale ciesze się że wspominasz moje brzydkie imie na twoim fajnym blogasku !! ja już czekam na ciebie i nie mogę się doczekać naszych głupkowatych pomysłów ! wiesz jakie my potrafimy byś poprostu bezmyślne a najbardziej niemoge się doczekać jak by na aqu park wypali ! dobra kończe i czekam na ciebie ty moja przyjaciółeczko do zobaczonka PS pozdrów rodzinkę ode mnie a maxa od roksy !! papapapapapapapa całuski !! aha no isą jeszcze fajne filmiki w kinie pamiętaj
Talk.pl :: Wróć